۷ گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول

بازدیدها: 117

آموزش فعال سازی هفت گیگابایت اینترنت هدیه رایگان همراه اول

همراه اول به مناسبت بیست و هفت ساله شدن این برند به کاربران خود یک بسته اینترنت هدیه هفت گیگابایتی رایگان هدیه می دهد، برای آموزش فعال سازی این بسته اینترنت رایگان با ادامه مطلب همراه باشید.

برای فعال سازی بسته اینترنت رایگان هفت گیگابایتی همراه اول به مناسبت بیست و هفت سالگی این برند کافی است که آخرین نسخه نرم افزار همراه من را دانلود و نصب کرده، با اولین ورد به نرم افزار با پیام زیر روبرو خواهید شد که از آن طریق میتوانید اینترنت رایگان هدیه خود را فعال کنید،

کاربر عزیز شما می توانید به یاد اولین دیدار و به مناسب ۲۷ سالگی برند همراه اول، بسته هدیه ٧ گیگابایت اینترنت ٧ روزه (ویژه محتوای داخلی) را به صورت رايگان و از تاریخ ١٢ لغایت ١٩ مرداد ١۴٠٠ در این فعال نمایید.

در صورتی که پیام فعال سازی اینترنت رایگان به شما نمایش داده نشد میتوانید در نرم افزار همراه من و با مراجعه به بخش طرح های تشویقی، نسبت به فعال سازی بسته هفت گیگابایت اینترنت رایگان هديه خود اقدام کنید.

شما همچنین می‌توانید با شماره گیری #76*100* از خط همراه اول خود اقدام به فعال سازی بسته اینترنت رایگان هفت گیگابایتی همراه اول نمایید.

این بسته اینترنت رایگان هفت گیگابایتی از تاریخ دوازدهم مرداد سال ۱۴۰۰ تا تاریخ ۱۹ مرداد قابل فعال سازی است، و شامل ترافیک داخلی می باشد.

Admin

Admin

با نوک انگشتانم آنقدر بر پیکره ی وب نگاره حک میکنم تا وب نگاره مثل سنگ نگاره های باستان ماندگار شود!

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

  1. 1400-05-23

    […] هفت گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول 1400 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل 42 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل 20 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل 2 گیگابایت اینترنت رایگان سیمکارت و اینترنت رایگان اینترنت رایگان ایرانسل 10 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *